ACK AD30-04010 4000K 30W Beyaz Kasa Cob Led Ray Spot Armatür
0 Puan - 0 Yorum
Marka
ACK
Stok Kodu
AD30-04010
Stoklarda Yok
Ack Ray Spot Armatür
Güç: 30W
Işık Rengi: 4000K
Kasa Rengi: Beyaz
Lümen: 2600lm
Koruma Sınıfı: IP20
220V
Ürün Kodu: AD30-04010
Spot Çap: 96mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ACK AD30-04010 4000K 30W Beyaz Kasa Cob Led Ray Spot Armatür AD30-04010