Noas 30W 6500K Beyaz Şarjlı Led Torch Ampul YL95-3101
0 Puan - 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
YL95-3101
Garanti Süresi
12 Ay
Stoklarda Var
Noas Şarjlı Torch Led Ampül
Ürün Kodu: YL95-3101
Güç: 30W
Voltaj: 220V
Renk Seçeneği: 6500K Beyaz
Lümen: 2400 lm
IP20 Koruma Sınıfı
Ömür: 15000 saat
Duy Tipi: E-27
  • 3.7 V: Ürünün çalıştığı voltaj değeri 3.7 volttur. Bu, genellikle şarj edilebilir bataryalar için tipik bir değerdir ve enerji verimliliği sağlar.
  • 159 x 95 mm: Ürünün boyutları 159 mm uzunluk ve 95 mm genişliktedir. Bu boyutlar, kompakt ve taşınabilir bir yapıya işaret eder.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Noas 30W 6500K Beyaz Şarjlı Led Torch Ampul YL95-3101 YL95-3101